У ПАРЄ протестували проти присутності російської делегації, активістів вивела охорона: фото

Учасники акції проти присутності російської делегації у ПАРЄ

У Парламентській асамблеї Ради Європи провели акцію протесту проти присутності російської делегації. Активісти звинуватили організацію у відступі від демократичних цінностей. Об этом сообщает timeua.in.ua со ссылкой на СМИ.

Акція протесту відбулася під час обговорення питання порушення прав людини та придушення мирних демонстрацій у Москві, пише "Укрінформ". Безпосередньо в акції взяли участь українці, поляки, кримські татари, але координація її організації проходила поміж активістами з багатьох інших країн Європи.

Важливо: Україна разом із Грузією та країнами Балтії утворила групу в ПАРЄ

Як тільки почав виступати депутат Держдуми РФ Петр Толстой, активісти розгорнули український і грузинські прапори. Вони висловили свою рішучу незгоду із присутністю російської делегації в Асамблеї.

Українці та грузини наголосили, що Росія – це терористична держава, і що для ПАРЄ є соромом рішення про безумовне повернення РФ.

ПАРЄ голосування повернення Росії
Хто голосував за повернення Росії до складу ПАРЄ/ Інфографіка 24 каналу

Учасники акції також відзначили, що нині Рада Європи, делегати Парламентської асамблеї, які підтримали повернення російської делегації, повинні розділити відповідальність за злочини і знищення демократії кремлівським режимом.

Зауважимо, що охорона вивела українців та всіх учасників акції із зали засідань та будівлі Ради Європи. Водночас жодних заходів фізичного впливу не застосовувалося.

Цікаво: Було три варіанти: у "Слузі народу" розкрили деталі бойкоту України в ПАРЄ

Чому українська делегація не поїхала у ПАРЄ? З 30 вересня до 4 жовтня у Страсбурзі проходить осіння сесія Парламентської асамблеї Ради Європи. Новий склад української делегації не буде брати участі у сесії через повернення російської делегації до Асамблеї. Щоправда, Україна проводитиме консультації з метою повернення довіри до ПАРЄ.

Через Україну Польща, Латвія, Литва, Естонія та Грузія приєдналися до бойкоту офіційних заходів в ПАРЄ. Детальніше – за посиланням.


Джерело статті: “http://24tv.ua/u_parye_protestuvali_proti_prisutnosti_rosiyskoyi_delegatsiyi_aktivistiv_vivela_ohorona_foto_n1214432”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя